neděle 28. července 2013

     Nedělní klika, fakt že jo.

     Ještěže má tyranka víkendovou službu v práci, protože jinak bychom nejspíš museli i pod sedlo, a to by bylo ultra odporné i v pozdních večerních hodinách. Navážení vody také nic moc, protože jsme jí nahoru museli na svých nebohých hřbetech vytahat opravdu velké množství, a je opravdu s podivem, že se voda v kanystrech nezačala samovolně vařit, než jsme došli na pastvinu, protože přece v zimě cestou nahoru stíhala naopak zamrznout.

     Každopádně počasí je fakt ujeté. Služka opět jeho adresu remcala, že nechce radši ani vědět, co bude následovat po půlroční zimě, měsíci záplav a dní bez slunce a dalším měsíci vedra a sucha. Já osobně bych to viděl na minimálně dva roky volna, jakože úplně bez ježdění, ale něco mi našeptává, že tento návrh nejspíš neprojde.

     Anebo aspoň úplně zrušit lonžování, protože tahle alternativa „když už nestíhám jít jezdit, tak ho aspoň vezmu na lonž“ je naprosto nejzoufalejší. Už aby se vrátila Iva, protože tohle služčino dennodenní buzerování kvůli „nestíhám, honem, rychle“ mi už vážně leze krkem!

     Váš chudáček koníček

280720131760
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: