středa 14. srpna až pátek 16. srpna 2013

     Oni to s military asi opravdu myslí vážně...
     Nedají pokoj, ani když jim osud pořádně hází klacky pod nohy, což není normální.

     Přitom by stačilo to vzdát ihned, a ne se stresovat, jenomže to by služka s Ivou musely přemýšlet operativně.

     Abyste byli v obraze: žádné další tréninky na Gele se nekonaly, protože paní dopravkyně teď jezdit nemůže a to ani v týdnu, ani o víkendu. A služka než aby pochopila, že prostě nemá smysl trénovat dál... Hrůza.

     Ve středu jsme měli volno, protože závody jsou už v sobotu, tak abychom nebyli z práce pod sedlem kyselí, a ve čtvrtek se mělo jít ráno cválat, když už přesun na Gelu padl. Jenomže služka nebyla schopna vylézt z postele, protože její organismus řekl „a dost!“, neboť čtyři hodiny spánku a dvacet hodin práce není úplně optimální model pro existenci. A tak jsme slízli náhradní plán, a to hřbitov pod velením Ivy. A tentokrát s cváláním, a to bylo hodně prima. Protože s Áčkem nemusíte chodit se sníženým krkem a Áčko vás nebuzeruje otěžemi a holeněmi, takže pohodička. Služka by se mohla vyčerpáním hroutit častěji, vůbec by mi to nevadilo.

     A hlavně by mě zajímalo, co služka hodlá ve svém stavu „jsem k.o.“ předvádět v soutěži všestranné způsobilosti, protože tam bude na nohou celý den. Zřejmě umřít, ale to bych docela nerad, protože kdo by mě pak živil?

     A v pátek jsme museli na jízdárnu. Ano, na naši vyplavenou jízdárnu, na které služka vytyčila místa „tady se to relativně dá“ a v horní části, kde jsou hobliny a tolik to nečvachtá, postavila z bidel „rohy“, jakože krátká stěna drezurního obdélníku. A že si aspoň procvičíme rohy projíždět a jakože ze středu a pak jakože nájezd na půlkruh, abychom to měli aspoň trošku v oku.

     Nechápu, co si od tohohle slibuje. Trubka totiž den před závody dopravu sehnala, což není fér. On celý náš ubohý život není fér.

     Váš chudáček koníček

160820131805
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: