neděle 18. srpna až středa 28. srpna 2013

     Mrkev nepřišla ani následující den po všestrannosti.
     A co ještě hůř, ani další následující dny, což je už HODNĚ na pováženou.
     Má vůbec smysl snažit se?

     Třeba takový Amík, který nadšení a elán prokázal právě v sobotní parkurové soutěži, za což byl odměněn ne úplně pozitivním komentářem, kterému nenapomohlo ani vysvětlování Ivy, že prostě zapomněla na podpínací řemínek a že se jí tudíž tempo a provedení lehce vymykalo z rukou.

     Jasný příklad, že je naprosto kontraproduktivní být hodný chudáček koníček. Protože když jste zbytečně moc hodní, tak dvounozí otupí, páč jsou zvyklí na „hodní“ a přesně takhle to dopadá! Je z toho akorát kázání. Takže z mého úhlu pohledu bych já už hodný nebyl a to jakože NIKDY.

     Navíc trubce služce poměrně slušný výsledek všestrannosti nestačil, a že se pojede na další závody na trávě. Jako nic proti trávě, ale já osobně bych trávu radši žral, než po ní cválal, i když tohle evidentně nemá smysl dvounohým vysvětlovat. A že pěkné slunečné počasí nevydrželo, letos už nikoho nepřekvapilo, tedy kromě služky, protože služka je blbá a neustále „doufá“, a tak to byla právě ona, kdo čerstvě vyplavenou jízdárnu srdceryvně oplakal. Přece jenom na blížící se moc hezky dotované závody hodlaly vyrazit i elity západočeské, nikoliv jen karlovarské, a poměřit síly zrovna s nimi a na trávě by mohlo přinést zajímavé zkušenosti.

260820131848

     Tedy za předpokladu, že by bylo kde trénovat skákání, což jaksi není a vzhledem k předpovědi počasí ani nebude. A tak jsme veškeré práce absolvovali v terénu, což se nám chudáčkům koníčkům líbilo víc než vopruz na jízdárně, akorát že jízdárnu bez jízdárny nenatrénujete, ani kdybyste se sebevíc snažili. A co si budeme namlouvat, ani jeden z nás kvůli jízdárně nadšením neřve, natož aby ji simuloval někde na polní cestě, kde všechno žere nejen Finy, ale i Amíky.

     Proč vlastně ještě nemáme „padla“?

     Váš chudáček koníček

260820131880
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: