středa 9. dubna 2014

     Sebrali mi hnědou Kabelku, ze skupiny, což není fér. Že prý když budeme sami s Melem, tak že mě Mel nebude honit, což sice pravda je, ale zase na úkor faktu, že mou hnědou Kabelku teď vídávám pouze z dálky a to není ono.

     Mám těžký život a ještě u toho vypadám jako blbec, po včerejším služčině mistrovském stříhacím výkonu. Protože jak se ochladilo a přestal jsem mít srst spláclou potem a naježil jsem se, tak vylezly naprosto všechny zuby. Služka musí denně poslouchat dotazy typu „co jsi mu to udělala?“ anebo „co ti ten chudák udělal?“, na což odpovídá ne zrovna příjemným obličejem.

     To já bych věděl, co odpovídat, kdybych uměl mluvit, a to by si teprve něco vyslechli! A možná by mě i zabavili a zařídili mi doživotní suspendaci. Bohužel mluvení neovládám a na mé němé a výčitek plné pohledy nikdo nereaguje.

     Navíc pro Mela si přišli, musel pod sedlo, a tak jsem měl pro sebe úplně celý plot, na jehož druhé straně byly tanky, zdejší černé krasavice, a to nemělo chybu. A stály na mě frontu, což bylo milé.

WP_20140408_007

WP_20140408_008

     Z hlediska tréninku se nic nemění, protože služka se minulý týden pokusila o své historicky první přesednutí z jednoho chudáčka koníčka na druhého ve cvalu, což se jí sice povedlo, ale vyfasovala natržený mezižeberní sval. Vtipné je, že zprostředkovatelem kaskadérského sóla byla moje hnědá Kabelka, a ještě vtipnější je, že druhým účastníkem byl Mel, a vůbec nejvtipnější je, že služce s tím nejde jezdit rychleji než v kroku. Dneska se pokusila o terénní klusovku v sedle svého top-tanku, který s ní na plné čáře vydrbal a tak se vrátila ve stavu, který působil nemálo nadějně, pro mě, akorát že ona místo aby se odevzdala osudu a přijala holou skutečnost o své nezpůsobilosti a dočasné invaliditě, šla sežrat brufen a navečer vytáhla pod sedlo i mě.

     Přitom já bych jí do něčeho takového nikdy nenutil! Mohla mě nechat na pastvině a jít odpočívat, já bych se bez té hodiny plné kroužků a uvolňování klidně obešel.

     Ale komu není rady, tomu není pomoci.

     Váš chudáček koníček

WP_20140408_003
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: