úterý 15. dubna 2014

     Chyba v Matrixu.

     Tedy v případě služky, protože pokaždé, když si pro mě přijde a má v plánu jít mě týrat pod sedlem, nepřestává zdůrazňovat, že má furt ještě bolavé to žebro. Jako kdybych já za to mohl! A přitom řešení této ošemetné situace je tak jednoduché... Bohatě by stačilo přestat jezdit, přece, a měli bychom svatý klid oba dva.

     Ale ona ne. Ona dodělá práci ve stáji, a když má hotovo a mohla by sednout do bílé krávy a hurá směr domov, tak ona místo toho skočí po mně a už to na mě hrne. Do stáje, odrbat základní bláto, osedlat, nauzdit a šup na jízdárnu. Dneska si dokonce s sebou vzala tušírku, čúza, že prý zkusíme delší cvalové pasáže a abych u nich nevypadával zádí, v kruhu.

WP_20140415_012

     Jenomže to by musela delší cválání zvládnout! A ne, že potřebuje padesát různorodých pokusů k tomu, aby se ujistila, že s tím žebrem to fakt nejde. Že s tím může cválat maximálně v lehkém sedu, což není úplně to, co zrovna teď potřebujeme procvičovat, a co naprosto nemělo chybu, byl silný vítr, který tušírku sfoukl z hrazení jízdárny a služka po ní tudíž nemohla sáhnout.

     Alespoň jedna světlá chvilka těžkého dne!

     Tak doufám, že ji žebro nepřestane bolet dřív než tak za čtyři až pět let.

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: