sobota 10. května až neděle 11. května 2014

     Opět pilně sloužím všem.

     Že prý abych tam nežral zadarmo.
     Co je tohle za příšerný argument?

     Nebo ona snad služka dodneška nepochopila, že chudáčky koníčky si lidé pořizují proto, aby se o ně směli starat a aby do nich směli vrážet neúměrné finanční částky?

     Čím déle se mnou služka je, tím ohavněji se ke mně chová. A jako přihrát mě do spárů Monice, to od ní tuplem nebylo hezké, takže jsem v sobotu vozil turisty podél ohrad a byl jsem nejvíc hodný nejhodnější, aby se na mně v neděli za odměnu vyřádily dětičky. Jako chápu, že děti jsou kategorie sama o sobě, ale aby se jich ke mně nakvartýrovalo najednou víc než dvě a to tak, že tasily kartáče a hřbílka a jaly se ze mě ne zrovna něžným způsobem odstraňovat mou poctivou bahenní lázeň...

     Čeho je moc, toho je příliš.

     Tak jako přežil jsem to, ale rád bych touto formou služku požádal o trošku taktu a pochopení, protože tohle už hraničí s týráním a týrání je trestným činem!

     Bohatě mi stačí ten pitomý gog, protože ten se o slovo přihlásí pokaždé, když na mě sedají děti, a to se mi vůbec nelíbí, protože jestli to takhle půjde dál, přijdu o svůj jelení krk a to není fér, protože pak akorát tak splynu s davem a nebudu vůbec v ničem patřičně originální.

     Béruš a jeho bebí se bohužel nehojí tak rychle jako to moje, ale naštěstí pro mě Béruš nemusí být ve stáji nonstop, takže na noc se mnou chodí ven a to je fajn. Samozřejmě moc dobře vím, že část mé večeře služka dává právě jemu, protože mu naprosto regulérně podstrojuje, ale v tomto případě jsem ochoten tuto skutečnost akceptovat, protože Béruš je kamarád, díky kterému v noci nejsem venku sám. A to se cení.

     Váš chudáček koníček

WP_20140510_002
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: