čtvrtek 15. května 2014

     Myslím, že jsem již plně zdráv a fit, a to tak že naprosto úplně.

     Tudíž by někdo znalý věci mohl služce vysvětlit, že žrát všechny ty blafy už fakt nepotřebuji, jako třeba ultra hnusný Glucoflex, který všem odpornostem s přehledem vévodí, a to samé i ty všechny fujtajbly, které mi služka cpe v rámci rekonvalescence tlustým tankem nakopaných svalů. Fakt bych chtěl vidět ji, jak žere směs jedlé sody, Kombisolu a elektrolytu, a ještě se u toho tváří „to přece přežiješ“.

     Nicméně nejvíc vtipná byla dnešní vycházka do lesa.

     Služka mi chtěla po včerejším skákání dopřát protahovací a uvolňovací půlhodinku v lese, jakože zlehka zaklusat, případně kratší úsek zacválat, jen abych se zahřál a vstřebal kyselinu mléčnou. Což o to, papírově to neznělo špatně, ale to by služka musela přemýšlet hlavou, a ne, že se zeptá Moniky, jestli mají v plánu vycházku a že by si přehodila pracovní a nepracovní hodiny, aby mohla s nimi vzít i mě.

     A tak jsem místo pohodového zaklusání absolvoval hodinu a půl dlouhou túru, během které se víc bloudilo než zlehka vyklusávalo, a jelikož nejčastější větou bylo „aha, tak vím kde jsem, ale tudy jsem jít nechtěla“, tak jsme často i cválali. A jak ještě nejsem v kondici, ostatním jsem nestíhal, a když mi pod nohy neustále skákal harakiri pes, tak služka ze sedla málem vystoupila. A sám si nejsem jistý, kdo z nás dvou byl víc uondaný, protože když jsem vytasil svůj hlavní trumf (caplování), vypadala služka, že sleze, pustí otěže a půjde nejkratší cestou zpátky do stáje sama.

     Ovšem za předpokladu, že trefí, což si nejsem úplně jistý, jestli by napoprvé dala, neboť jestli zdejší les v něčem vyniká, tak v mnoha nespočítatelných variacích, jak se ztratit.

     Zpátky do stáje nás nakonec zavedla modrá turistická značka a něco mi říká, že příště na vycházku do lesa asi půjdeme sami. S čímž se úplně neztotožňuji, protože když je chudáček koníček sám, tak les žere Finy, to je známá věc.

     Váš chudáček koníček

WP_20140515_001

WP_20140515_002

WP_20140515_004
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: