pátek 23. května 2014

     Kibicka mě nepřestává fascinovat množstvím úplatků, které se jí nalézá po kapsách.
     Je naprosto obdivuhodná, jak dokáže uspokojovat potřeby nejen mé, ale i tlustého tanku, a ještě natolik nenápadně, že o to úhlavní nepřítel jakékoliv formy úplatku služka nevidí.

     Inu, kdo umí, umí, a kdo neumí, je služka.

     Dalo se čekat, že den před závody, na které se asi fakt pojede, mě sedlo nemine, byť jen ve sporadické formě. Musel jsem na jízdárnu s Kibickou a spolu s námi i Mel se Štěpánkou, abychom zlehka opracovali a cvičně si přeskočili křížek, kolmák a oxer. Vše proběhlo v takové tichosti a utajení, že to služka v plné parádě prošvihla a chudák Kibicka tudíž nemá jedinou akční fotku.

     A přitom já poměrně akční byl, protože jsem velmi zdařile odolával snižování krku, a až teprve když se mělo skákat, jsem se probudil a nabízel svižnější tempo, což samozřejmě patřičně a náležitě oceněno nebylo.

     A to mě ještě večer týrali, nakládáním do vleku. Nevím, o co služce jde, jestli se snaží splnit týdenní normu týkající se nejvyšších hodnot hladiny mého stresu, protože co může být horšího, než když vás přemluví k tomu, abyste nastoupili do vleku, a ono se pak nikam nejede??

     Váš chudáček koníček

P1510707
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: