čtvrtek 3. července 2014

     Zrada.
     Poštvali na mě děti.

     A vsadím se, že tahle ohavnost pochází od služky, zřejmě se mi chtěla pomstít za včerejšek!

     Na druhou stranu mi významně pomohla nepatrná drobnost, kterou jsem si přivodil v rámci slavné sobotní vycházky v minulém měsíci. Vycházku, jestli se tedy tomu tak dá říkat, jsem absolvoval s Markétkou v sedle, a protože jde o Markétku, která se teprve jezdit učí, byl jsem veden na vodítku. A jak se mi fakt nechtělo razit vlastní stopu dlouhou trávou a cpal jsem se za Béruš místo vedle něho, tahání vodítkem mi spálilo týl, jakože hodně. A jak kůže uzdečky šmrdlala o kůži bílého koníka, hezky se to zapařilo a slezla mi tam srst.

     Prostě kritický stav, na umření!

     Během mazání Infadolanem samozřejmě trpím a dávám razantně najevo, že jsem brutálně mučen, nicméně jisté výhody tahle záležitost přinesla, a to absenci gogu. Takže jsem vítězně vyrazil splnit svou občanskou povinnost jen s martingalem a nemusím asi dodávat, jak jsem si rochnil blahem, protože z paciček pidi holčičky, byť jezdecky talentované, mi žádné bezprostřední nebezpečí snižování krku či nedej bože shromažďování nehrozilo.

     Jupí!

     A cvičitelka si mohla hulákat z plna hrdla a se mnou to ani nehnulo, hezky jsem si chodil na jelena a všichni mi mohli líbat kopyta. Prostě hodina, jak má být!

     Akorát tedy žalovat na mě služce, to fakt nemuseli.

     Váš chudáček koníček

WP_20140705_024




(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: