pondělí 7. července 2014

     Má frustrace nabývá ještě větších rozměrů, než jakými disponuje velká jízdárna.

     Přesně ta jízdárna, na kterou mě dnes služka nasměrovala, přestože právě v prostorách této jízdárny se nikdo jiný nenalézal, zatímco v té malé právě vyklusával Dannyboy.

     A otázka pro bystré hlavy zní: která z dvou zmíněných jízdáren je vhodná pro frustrovaného bílého koníka, který nesnáší, když je někde sám?

     Bohužel služka mezi bystré hlavy nepatří, takže jsem si musel přítomnost Dannyboye hlídat ve velmi náročných podmínkách, samozřejmě bez kapky pochopení zrůdy služky.

     Ale tak aspoň že se cválalo, jakože víc než obvykle. Cválání mi až tak kolik nevadí, i když tenhle typ cválání se snižováním krku je megalomanský vopruz, ale už jsem vcelku strávil fakt, že služce letos exemplárně hrabe. Koneckonců mohlo by to být ještě horší, protože jak ona furt někam jezdí s tanky na závody coby podržtaška, vídává tam věci, které by jí měly být zákonem zakázané už jen ryze preventivně.

     Přece jenom před rokem o nějakém důkladnějším přilnutí neměla páru, a jak se nám dobře žilo.

     Po práci jsme šli vyzvednout Bobeše, což byla docela psina, protože oba jsme ve stejný moment pocítili akutní potřebu se o služku podrbat, a to jakože naplno. A ona místo aby byla ráda, že jsme každý zvolili jinou stranu služky a měla tudíž interakci směrově vyváženou, nám vynadala, jestli nejsme úplně pitomí, že ona není žádné veřejně drbátko.

     Tak drbátko možná není. Ale blbá je, to už si neodpáře.

     Váš chudáček koníček

WP_20140705_019
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: