pátek 11. července 2014

     Vivat počasí!

     Protože služka dnes byla fest odhodlaná, tak jakože už nebezpečně, co se týče ježdění. Asi ji žralo svědomí, jak to včera potupně zabalila, ale mezi námi bílými koníky, tohle přece není důvod cítit se provinile. Naopak jsem plný pochopení a porozumění!

     Každopádně velké poděkování zaslouží i hadice v mycím boxu. Nehledejte v tom žádný pokus o sadismus, nebyl jsem bit ani vysprchován, to jenom služka potřebovala umýt tři tanky a jednu Kabelku, aby dámy na zítřejších závodech působily esteticky. Akorát že hadice řekla „NE!“ a několikrát se služce rozložila na mikročástice, takže služka byla ve finále víc mokrá než kobyly a hlavně ji to perfektně zdrželo. Výborně načasovaná záležitost, protože bouře, která se posléze nad areálem usadila, hravě překonala všechny dosavadní dešťové rekordy, a služka čuměla do neustávajícího přívalu vody dobrou půlhodinu, než jí došlo, že přes tohle neprojde ani k hale, protože během těch sta metrů by promokla na kost.

     A tak jsem z pracovního nasazení excelentně vyklouzl. Hurá! Protože mít dva dny po sobě volno, to se hned tak nevidí. A kdyby jenom dva, protože zítra služka jede coby podržtaška s tanky a Kabelkou na závody a tak budu mít volno hezky tři dny v kuse.

     Paráda!

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: