sobota 12. července 2014

     Zrada.

     Jakože naprosto nechutná!

     Zrůda služka zahájila svůj pracovní den již v půl páté, a to aby mě stihla vzít pod sedlo!

     Sám nejsem schopen odborně posoudit míru zvrhlosti a naprosto otevřeně sděluji, že jsem s její aktivitou naprosto nesouhlasil a zahájil jsem okamžitý odboj. Protože kdo to kdy viděl, aby se pracovalo takhle brzy?

     Naštěstí musela jít hned ráno kydat, takže můj čas strávený pod sedlem se vešel do půlhodiny, a náplň také nebyla úplně špatná, protože jí šlo hlavně o to, abych cválal a cválal a cválal, dokud to jde, když už pěkně zapršelo. Ale čistě z principu s těmito jejími metodami zásadně nesouhlasím!

     I chudáček koníček potřebuje vstřícný režim.

     Po zbytek dne jsme měli klid. Služka mě a Béruš šoupla k vodárně, což je prima místo, protože odtud vidíte všechny, kteří do areálu přijedou, a hlavně je tam i dostatek stínu. A tak když se ze závodů vrátila první polovina ekipy, velmi významně jsme si za plotem poklepávali na hodinky, jakože večeře a tak, ale bez odezvy, a to se nám tedy nelíbilo. A až v devět hodin večer dorazila ekipa druhá, kdy z auta ihned vyběhla služka a pospíchala k nám, a jestli si myslela, že si to vyžehlí hloupými výmluvami o dvě stě kilometrů vzdálených závodech, tak to tedy nevyžehlí. Dali jsme jí zpoždění patřičně vyžrat a nejenom my, protože pár minut před půl desátou služka zjistila, že měla v autě puštěné rádio a že jí tudíž nepůjde nastartovat.

     Služka totiž měla celý týden doslova automobilový, protože v úterý se jí vypustilo přední kolo a ve čtvrtek upadl výfuk, tohle už byla taková ta třešnička na dortu.

     Karma totiž funguje, milá služko!

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: