čtvrtek 6. listopadu 2014

     V rámci bezpečnostních opatření jsem se dnes uchýlil k taktice „neviděn, neslyšen, nikým nikde nezpozorován“. Prostě abych všemi dostupnými prostředky srazil riziko práce pod sedlem na naprosté minimum, a jak už to u předem pečlivě připravených akcí bývá, bylo mi to nakonec naprosto k ničemu.

     Protože trubka zrovna dneska ježdění v plánu neměla!

     Takže by jako vůbec nebylo od věci, kdyby její milost hlásila minimálně s dvoudenním předstihem, co všechno hodlá na svém chudáčkovi koníčkovi páchat, abych se na to stihl patřičně nachystat a vybavit.

     Mohla říct rovnou, že z jízdárny buduje plantáž na pěstování hub. Koneckonců rozhodně se kvůli tomu na ni zlobit nebudu. Jsem přece velkorysý!

WP_20141106_006 WP_20141106_007

     Služku jsme tudíž tajně monitorovali shora, z nejhornější terasy, když dorazila. Byli jsme děsně úplně nejvíc nenápadní, hlavně Amík, protože Amík je borec a má perfektní krycí barvu už od přírody, a to aniž by se zdržoval umělým maskováním, jako musím já. Jenomže služka na naši perfektní a úplně nejvíc báječnou schovku nereagovala, takže akce naprosto ztratila smysl. A místo toho trubka páchala nějaké nekalosti s naší vanou, ze které pijeme. Tedy ze které jsme pili, protože ona nám ji převrátila a že prý se to musí obrousit a natřít, protože rez vodu špiní, a rovněž postavit na nožičky, aby nešla překlopit, až do ní budeme hrabat kopyty a šťouchat do ní.

     Fajn. A jako s čím si teď máme hrát?

     Váš chudáček koníček

WP_20141106_010

WP_20141106_010- rozřešení
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: