neděle 9. listopadu 2014

     Potřebuji právníka.
     Nutně!

     Obligátní spor týkající se přídělu krmení, protože její milost služka se neustále ohání tím děsně trapným argumentem, že se nejdřív zpracují zásoby staré, a basta fidli. A že prý to loňské seno je ještě dobré.

     To by mě fakt náramně zajímalo, jak zrovna ona, která seno nikdy nežrala, pozná, že je dobré!

     Ale abych jí nekřivdil, vyměkla. Sice ne úplně optimální formou, protože to loňské seno prachsprostě smíchala s letošním a všechno to napěchovala do žrací bedny, ale já a Amík nejsme žádná levná mejdla a hezky si to protřídíme a to loňské vyházíme.

     A zašlapeme a pokadíme, aby měla služka pro své renovované kolečko patřičné využití!

     Počasí dnes stálo na mé straně, protože včerejší překrásně slunečné dopoledne s romantickými mráčky na obloze ve služce zase podmiňovalo její zvrhlé a nechutné choutky týkající se výšlapu na horu. Jakože vychutnat si krásy podzimu z nejvyššího bodu okolí, což je možná povznášející pro ni, ne však pro mě. Přece nebudu šplhat příšerné štreky v zimních chlupech, když je venku slunečno, dvanáct nad nulou a doráží na mě mračna nadržených a vyhladovělých much a pičurek!

     Naštěstí pro mě se dnes obloha zatáhla a místo sluníčka na služku zvesela mrholilo, takže si dodělala plachtování a pak natahovala pásku v posledním úseku, kde ještě tu novou neměla.

     Což vůbec není dobré, protože teď bohužel bude každá díra v ohradě vidět na míle daleko.

     Máme těžký život!

     Váš chudáček koníček

WP_20141109 _UPP_013
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: