středa 12. listopadu 2014

     Pravdu má totiž služčina manželka.
     Ona totiž celou tu problematiku naprosto přesně specifikovala!
     Což si dovolím rozebrat podrobněji.

     Takže zaprvé: žalování je pěkně hnusná vlastnost, milá služko.
     A zadruhé: ona totiž ta tvoje žena měla pravdu, když se ti snažila vysvětlit, že moje obavy o život jsou naprosto opodstatněné, a to především ty týkající se vycházek mimo domov. Jakože když všude všechno žere Finy, protože jak správně ta tvoje báječná manželka dodala, každé moje ztuhnutí spojené s rozklepáním nohou a zvýšenou srdeční činností vyplývá z faktu, že já vídávám mrtvé lidi.

     Všichni, kdo viděli film „Šestý smysl“ jistě chápou, a ti, co jej doposud neviděli, nechť se smíří se skutečností, že my vyvolení toho kolem sebe prostě vidíme krapet víc než oni.

     Zde by se klidně dalo namítnout, proč je vlastně bílý koník znepokojen tím, že okolo sebe vídává mrtvé lidi? Malého bílého koníka by přece mnohem víc měli znepokojovat mrtví koníci, nikoliv lidé.

     Ale přátelé, mezi námi koníky, podívejme se na to ryze logicky. Přece bát se vlastního živočišného druhu…?

     Blbost.

     Tohle totiž umí jen lidé, děsit se svých vlastních bytostí. My koníkové máme naprosto jasno, odkud a jak vane nebezpečí, koneckonců o zvrhlostech mé vlastní služky bych mohl vyprávět hodiny a hodiny. V podstatě nic strašidelnějšího než spousta služek (ať již živých či mrtvých) neexistuje.

     Dnešní vycházka na hřbitov (a že tam těch mrtvých lidí je…) proběhla sama o sobě hekticky, protože služka měla napilno od časného rána, neboť zrovna dneska potřebovala vyřešit všechna možná „škatulata, hejbejte se“, takže kromě mě a Amíka buzerovala i zedníky a kováře, a že prý MUSÍME mít v půl jedenácté hotovo, aby stihla Kibicku odvézt na Gelu.

     Vtipné však bylo, že Kibicka si obstarala jiný odvoz, takže ranní služčino kvaltování bylo naprosto zbytečné. A dobře jí tak, nemá vyšilovat v sedm ráno, když se nejedná o snídani!

     Váš chudáček koníček

WP_20141112_005
WP_20141112_001
WP_20141112_003
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: