pátek 14. listopadu 2014

     Největší švanda je, když páni tvorstva přijdou nakrmit téměř za tmy.

     Jen škoda, že tuhle šarádu nepraktikují častěji, protože jak zmizí viditelnost, jsou naprosto nepoužitelní. A směšní, jak do všeho narážejí, nic nemůžou najít a ještě to svádějí na sebe navzájem.

     Akorát ještě kdyby služka celou dobu hlasitě nezdůrazňovala, že tohle je tak akorát na to si propíchnout vidlemi hnátu, v čemž ji Frost neméně hlasitě opravoval, že ona žádnou hnátu nemá, že ona má prý hebkou sexy nožku. A výsledkem bylo, že si nikdo žádnou hnátu ani sexy nožku nepropíchl, takže znovu akorát a jen plané řeči.

     Jsou tak trapní.

     Hlavně fakt, že je už vůbec netrápí uspokojování našich potřeb, jakože mrkev nebo tak něco. I ta služka už je líná zajít nahoru a natrhat aspoň půl kila šípků a donést je svému chudáčkovi koníčkovi. Jak potom mám zdravotně prospívat?

     Nicméně tma v půl páté večer mě perfektně eliminovala od jakékoliv její zvrhlosti, což je významné plus. Protože služce nelze nic uvěřit, všechna její rozhodnutí je nutné brát s notným nadhledem, protože jinak se chudáček koníček spálí, a nemusím snad dodávat, jak takové situace dokážou být skličující a frustrující.

     Koneckonců jako celý můj pohnutý život.

     Váš chudáček koníček

WP_20141114_001
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: