neděle 16. listopadu 2014

     Veget pokračuje.

     Ale zůstávám opatrný, protože v případě mé služky je opravdu na místě nechválit dne před večerem, i když dnes to na práci pod sedlem nevypadalo. Sice k nám služka s Frostem naběhli hned ráno, ale věnovali se naprosto jiným činnostem, neboť služčino nutkání vybudovat nám z pastvin Southfort nadále přetrvává a nikdo není schopen jí to rozmluvit.

     Dokonce ani Frost. Přitom on na služku docela vliv má a nepřestává ji odnaučovat vyjadřovat se vulgárně jak o počasí, tak o nás, či svých vlastních tělesných částech. Ale v tomhle směru i on selhává, takže i on dneska pomáhal budovat a vůbec jsme měli na pastvině veselo.

     Tak aspoň že ho nenutila sbírat naše bobky, protože to by od ní bylo nechutné. Na tuhle činnost tady je přece ona, speciálně kvůli ní kadíme na problematická místa, a představa, že by to někdo odnesl za ni, je opravdu odporná.

     A i počasí se přičinilo, protože seslalo několik vtipných lehkých přeháněk, které zachránily poslední zbytky bláta, což nemá chybu.

     Akorát tedy akce „voda“, ta vůbec vtipná nebyla. Naopak! To si prostě její milost služka usmyslela, že Amík toho unese víc a že nás oba dva do stáje tahat nebude. A co ještě hůř, opravdu to tak udělala! Amíka odvedla úplně pryč a pranic nedbala na můj hysterický řev a paniku, a když posléze Mářa nastartoval motorovku, k smrti jsem se vyděsil a jal jsem se prchat na opačný konec pastviny, protože tam máme úplně nejvíc báječnou tajnou schovku.

     A oni se mi smáli! Jsou trapní. A že prý mě vidí, halekali na mě, ale to byla určitě nějaká nejapná taktika, protože tam mě zcela určitě vidět nemohli, neboť díky svému blátivému maskování splývám s okolím víc než vydařeně.

     A pak se mi smáli ještě jednou, když se služka, Amík a náklad vody objevili, a já jim nadšeně utíkal naproti.

     Jsou blbí, úplně všichni.

     Váš chudáček koníček

WP_20141116_001 WP_20141116_000
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: