neděle 21. prosince 2014

     Bylo to fakt napínavé, jestli dnes dorazí adepti na ježdění.

     Protože dopoledne se nad námi rozvalovalo sluníčko, což se nám v dekách nesmírně líbilo, takže jsme se rozvalovali také, akorát že v blátě. A samozřejmě v tom nejvíc matlavém, hutném a rozčvachtaném, aby služka viděla na první pohled, že my na pastvině opravdu nezevlujeme!

     Nic jezdecky laděného se nás dnes netýkalo, což je naprosto v pořádku. Do stáje jsme však museli, protože nadprůměrné teploty si žádají nadprůměrnou spotřebu vody, a není doufám nutné zdůrazňovat, že pít vodu kdekoliv jinde než na naší pastvině se nesluší. Ona to služka samozřejmě zkoušela, že nás nechá ve stáji plus minus hodinu, abychom se v klidu nažrali jádra a bylinek, které z nás mají vyhostit veškeré nudlení, a okatě nám do boxů nanosila plno vody, abychom se jakože napili do zásoby tady a nebylo nutné toho tolik vyvážet na pastvinu.

     Tak snad nejsme natolik blbí, abychom na tuhle její trapnou manipulaci přistoupili. To vůbec! Naopak, ve stáji jsme se vody ani nedotkli, a na pastvině jsme hned prchali k napajedlům, protože bylo životně důležité se napít. A jako fakt nechápu, proč s tím má služka až tak velký problém, když ona tu vodu nahoru netahá, protože vodu nosíme já a Amík a je tudíž naše naprostá volba, kde si ji vypijeme!

     A s tím senem to vymyslela také pěkně trapně. Protože když nepůjde seno protlačovat skrz stěny žrací kostky, tak ho budeme vyhazovat vrchem, když už to kolem dokola opevnila prkny.

     My se totiž nedáme!

     Váš chudáček koníček

WP_20141221_001
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: