úterý 23. prosince 2014

     Já to tušil!

     Frost nám po služce skutečně poslal pár dobrot, jakože na zub, abychom si šmákli.
     Jenomže k tomu, abychom si šmákli, by si musel vybrat podstatně lepšího posla!

     A nejhorší je, že se nejedná o první případ svého druhu. Protože to opravdu nebylo poprvé, co k nám Frost nasměroval suché pečivo, které jsme tudíž měli zkonzumovat já anebo Amík (i když lepší by samozřejmě bylo, kdyby se jednalo pouze o mě). Jenomže služka doteď nepochopila, že v tomto konkrétním případě je prioritní záležitostí k nám věcný dar doručit, to jakože co nejrychleji a ideálně s přeříkáním přání a lehkou úklonou! Ona je natolik nezodpovědná, že dar ve stáji odloží, čímž dobroty spadnou do kategorie „někdy“, z čehož se velmi rychle vyklube „nikdy“, protože já s Amíkem nejsme jediní, kdo ve stáji špetku svého času stráví. Takže první Frostovu nadílku spořádala fena majitelky Amíka a to prosím bez dovolení, na což služka přišla zcela náhodou, když si z ničeho nic vzpomněla, že vlastně by tam někde měly být ty rohlíky od Frosta.

     A už nebyly. Protože kdo zaváhá, nežere, a je fakt trapné, když to nejsme my!

     Nicméně Frost vážnost situace pochopil, a tak když po služce posílal dary podruhé, velmi hlasitě zdůraznil, KDO má housky sežrat, a dokonce KTERÁ z nich patří komu. Služka překvapila, protože si to docela i zapamatovala, ale i zde se chybička vloudila, protože Frost jí zapomněl určit, KDY nám má dobroty doručit.

     Takže služce to trvalo týden čistého času! Za tu dobu se chutnost zcela určitě snížila a kdo ví, jestli ne i exspirace.

     A pod sedlo jsme museli, dneska. Pěkně trapně. Služka měla od rána fofr, a tím spíš nechápu, jestli se jí vyplatilo k nám upalovat rychlostí světla, obstarat naše základní potřeby, a pak nás již osedlané a s přidělenými dětmi přihrát Ivě, kvůli vycházce.

     Mohli jsme všichni mít svatý klid!

     Váš chudáček koníček

WP_20141223_001
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: