neděle 11. ledna 2015

     Amík je fakt borec.
     Amík to umí rozbalit v plné parádě, nesmírně jej obdivuji, a nepřestává mě udivovat grácie a preciznost, s jakou svá sólová čísla provádí.

     Prvotřídní práce!

     Služce včera samozřejmě neušlo, že na Amíkově dece opět vlaje popruh. Ten samý popruh, který majitelku Amíka nechává chladnou. A čekalo se, jestli se pan popruh sám přišije, a protože se k tomu neměl, přišila jej služka, a jak jinak než zrovna v největší fučáku a mrazu, protože v ničem jiném se tlustá režná nit nenavléká do malé silné jehličky tak výborně, jako právě v mrazu a vichru.

     Samozřejmě v mrazu s malým! (Musím povinně dodat.)

     A blbě to přišila, trubka, protože včera už popruh opět za Amíkem vlál, což se samozřejmě neobešlo bez patřičného komentáře a přídavných vulgarit, protože ona to služka jinak ani neumí. A když se dnes chystala nás vzít nahoru na pastvinu, nabídla Frostovi, že může buď napustit vodu do kanystrů anebo přišít popruh, a netřeba dodávat, že Frost zvolil vodu.

     Protože Frost je inteligentní bytost! Které nečiní problém koníkům přinést něco dobrého na zub. Akorát tedy to jeho kibicování mé chudinky nožičky, která nechce být pozadu a vystupuje z boxu dřív, než služka zadá povel, to už úplně korektní není. Ale pytel mrkve by to mohl napravit.

     A tak služka utřela, protože jestli si myslela, že přišití popruhu hodí na Frosta a pak mu to dá vyžrat, až to časem zase povolí, tak to si myslela špatně. A korunu tomu všemu nasadil právě Amík, borec největší, který si po příchodu na pastvinu vzal ze mě příklad, flákl sebou na zem a po třech válecích kolech ten popruh znovu utrhnul. Služce přímo před očima!

     Největší kino.

     Protože služka před Frostem nesmí mluvit sprostě. Resp. snaží se o to a moc jí to nejde. A něco mi napovídá, že lepší už to nebude.

     Váš chudáček koníček

P1000286P1000287
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: