středa 14. ledna 2015

     Jsem si jist, že ta ohrádka kolem balíku sena by beztak už moc dlouho nevydržela.
     Že si vlastně o likvidaci nepřímo řekla, svým ne zrovna utěšeným stavem!
     Vlastně jsme jí prokázali službu, milosrdnou, tím, jak jsme ji definitivně rozebrali.

     Tedy rozebral, borec Amík, abych se já nepřiživoval na jeho slávě, k dnešnímu dni dosahující ke hvězdám, protože takhle vytočenou služku jsem už dlouho neviděl.

     Přitom neměla důvod. Přece je to naše seno, tak nechápu ty scény kolem balíku. Tedy on už to vlastně balík není, protože jsme jej povalili, a jelikož byl důkladně omotaný plachtou, museli jsme ho rozebrat skrz plachtu. A podařilo se, protože jsme kluci šikovní, a naprosto nerozumím, proč služka tak strašně vyváděla.

     Přece nebudeme žrát seno ze žrací bedny, když si můžeme nacpat břicha z hromady, kterou lze rozšlapat, pokadit, rozhrabat do okruhu deseti kilometrů a ještě se pak v ní i vyspat. Copak jsme blbí?

     Pár minut to vypadalo, že o nás služka omlátí torza sloupků (těch, na kterých původně ohradníková páska držela), jenomže ona by pak musela volat doktora, a protože doktoři jsou drahý špás, rozhodla se, že nás nechá vyhladovět. A že dneska nedostaneme NIC, že si pěkně sežereme všechno, co tam zbylo od včerejška, protože nás a naší zmlsanosti má naprosto plné zuby.

     Chápete to? Ona nás regulérně nechá do rána umřít hlady!

     Váš chudáček koníček

P1000481
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: