sobota 22. ledna 2011

Kam čert nemůže, tam strčí kapky do očí.
Přitom já se nikoho neprosil, aby mi zakapával oči!

Tahle služčina debilní posedlost je vcelku profláklá, ale platí hlavně v létě, aby se mi nevrátil chronický zánět do černého oka, a opravte mě, jestli se mýlím: teď léto ROZHODNĚ není. Služka nosí po kapsách rukavice, místo sbírky kapek do očí a plonkových izolátorů, tak bych moc rád věděl, kdo jí k tomuhle letnímu cynismu navedl.

Nejhorší je dementní snaživost, spočívající ve faktu, že pokud Vám teče JEDNO oko, dvounožci musí zakapat OBĚ. Což je trapné!

Kromě toho jsem vepředu odřený od Klárčiny deky, ale nad tím služka mávla rukou, že prý moje deka přijde v pondělí a ohoblované chlupy se mi zase zahojí. Vypadá snad takhle příkladná péče o chudáčka koníčka? A to ještě mohu být rád, že v odřeném místě nemám oči, protože pak by mi je zakapávali stokrát denně, asi aby se služka patřičně nabažila svých sadistických choutek.

Hlavně hobit má zakázáno se mi na deky věšet, zezadu, takže pokud fouká a já deku mít musím, odděluje mě Hanka lankem, což je trapné, protože přes lanko se můžu s hobitama akorát kousat. I počasí přitvrdilo, protože mrzne. A jak mrzne, je všechno hrbolaté a nerad po takovém povrchu chodím. Tak snad služce zítra docvakne, že v tomhle se jezdit OPRAVDU nedá.

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: