středa 21. ledna 2015

     Zase mě nechala odloženého nahoře.
     A ještě měla velmi nemístnou poznámku (něco ve smyslu „však se nepo-uhm-ereš“), takže jsem jí okamžitě názorně předvedl, že ano, že já se klidně po-uhm-eru!

     A ona na to, že mám už fakt echt humusoidní ohon a že by vůbec nebylo od věci ho vydrhnout, jakože šamponem.

     No ještě to tak!

     Ať se ani neopovažuje na něco takového myslet. Ona si snad myslí, že jsem úplně pitomej… Já přece dobře vím, že kde číhá šampon, tam číhá i voda, a voda, pokud ji nepijete, žere Finy.

     Protože já kontakt s vodou naprosto bytostně nesnáším!

     Služka sice pokaždé trapně argumentuje, jakože přece umyje jen žíně, že v žíních žádná nervová zakončení nemám, natož abych skrz ně cítil vodu, ale to se budu klidně hádat, že já tu vodu skrz žíně cítím. A ne málo!

     Měla by konečně pochopit, že jsem podílový arab, tedy pouštní plemeno a že jakýkoliv styk s vodou striktně a důrazně odmítám. A to naprosto oprávněně!

     Navíc borec Amík dnes nebyl ve formě. Očekával jsem satisfakci, když už jsem nahoře musel zůstat sám, jakože Amíkův hattrick, co se týče jeho vztahu k mé služce (včera to bylo dva nula pro Amíka). Jenomže on podivně vyměkl, choval se k ní velmi zdvořile, a když jí podjely nohy, tak na ni trapně počkal. Což se mi vůbec nelíbí, správně měl pokračovat ve směru jízdy a nákladem ji „jakože nic“ sejmout.

     Budu si s ním muset vážně promluvit.

     Váš chudáček koníček

P1000582

P1000575
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: