sobota 24. ledna 2015

     Tak jsem to vymyslel.
     Najmu si právníka!
     Protože jak jinak se účinně a efektivně bránit?

     V tomhle směru jsem ve výhodě, protože Frost má práva vystudovaná a co je ještě lepší, je ochoten se jimi zcela výjimečně zaobírat. Jakože zastupovat mě! Vesměs se o to zasloužila náhoda, protože právě dnes stálo štěstí při chudáčkovi koníčkovi!

     Zcela výjimečně, ale lepší než nikdy.

     A když si to tak přeberu, tak ono vlastně není nic jednoduššího než si chytře a bíle zařídit, aby se služka praštila o vaši hlavu, stačí, když tu vaši strčíte do dráhy té její. A posléze mučednicky přijmout plácnutí (jakože pokárání) a následně i její OMLUVU, protože u toho všeho byl Frost a on se mě zastal.

     A jakože velmi hlasitě!

     A že tohle chování od služky nebylo fér, naopak že to od ní bylo naprosto ohavné, protože to ona se praštila o mě, a že tohle by zasloužilo minimálně tři mrkve.

     Já jsem sice toho názoru, že tři mrkve je žalostně malý odpustek, ale i zde je potřeba brát v potaz, že jako začátek nové éry dobré, v tomhle modelu by se mohlo pokračovat. Příště by se její zuby mohly zcela náhodou potkat s mými kopyty, nebo tak něco, a hnedle budu mít slíbený mrkve celý kontejner.

     Není nad to si důkladně a propracovaně naplánovat budoucnost.

     Váš chudáček koníček

P1000613 XXX
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: