neděle 25. ledna 2015

     Mělo už by se jednou provždy vyřešit seno.

     Ve smyslu toho přebraného, protože služčiny sprosté praktiky související s dožránkami nabírají na intenzitě a silně mě tato politováníhodná situace znepokojuje.

     Co je na tom sakra tak nepochopitelného?

     Přece když to seno ze žrací bedny jednou vyházíme, tak je snad nad slunce jasné, že už ho žrát nechceme! Tudíž mi má bílá hlava fakt nebere, proč služka trapně cpe to seno zpátky do bedny, a co ještě hůř, několik dní za sebou.

     Protože pokud seno, kterému náleží označení „nežereme“, přesunujeme my vytrvale z bedny a služka neméně vytrvale zpátky do bedny, vzniká naprosto neomluvitelná časová ztráta. Seno se neustálými přesuny prokazatelně kazí, a my to pak musíme žrát, protože těmito nesmyslnými machinacemi dochází k navyšování množství sena „to už nechceme“, což vede k nepřímé úměrnosti vůči senu novému, kdy se sena nového do žrací bedny vejde méně a méně, zatímco sena již přebraného přibývá rychleji, než nepřebraného ubývá,

     A pak se v tom má chudáček koníček vyznat!

     A nažrat se, v klidu a pokoji, protože přesně tak by měla konzumace sena vypadat! A ne, že budeme enormně stresováni skutečností, že vlastně nevíme, jestli se do sytosti nažereme, protože navenek nepoznáte, kolik sena je nového a kolik přebraného a hlavně kolik žratelného. Jak pak mám v klidu a pokoji trávit, když celou noc probdíme přebíráním již přebraného?

     Takže tohle bych prosil do konce měsíce efektivně vyřešit.

     A služce zakázat ten její naprosto ohavný zvyk, že když už je přebraného sena tolik, že se do bedny nepřebrané již nevejde, tak že jej přesune na jinou část pastviny. A všichni koníkové určitě vědí, že jakmile přesunete seno jinam, než jak bylo předtím, stává se přebrané seno automaticky senem novým, které je nutné přebrat.

     Takže vzato do detailu, lidé se na nás neustále dopouštějí podvodu, a jak je jistě známo, podvody jsou protizákonné. A jestli budu mít toho právníka, tak s tím rozhodně něco udělám!

     Váš chudáček koníček

PS: A fotky tohoto charakteru (byť se senem úzce související) bych si laskavě vyprosil, protože ty vůbec vtipné nejsou!

1476355_761899967223243_6349777453212853303_n

Foto: facebook.com
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: