středa 28. ledna 2015

     Jedna-jedna, co se týče zapařováku, protože včerejší služčina mistrovská práce vydržela, prošoupal jsem pouze jeden rukáv, zbytek zůstal neporušen, včetně igelitky.

     Také moje kopyto po zapařené betadině páchlo tak děsivě, že to služce vehnalo slzy do očí, že prý jsem cítit jako přírodovědný kabinet na základce. A co se týče mého abscesu, tak je skóre dva-nula, protože služka nikde nic nenašla.

     A to na mě tasila takovou tu strašlivou halogenovou věc, která svítí tak intenzivně, že si k ní lidé chodí ohřívat ruce, když je zebe!

     Určitě podezření pojala, když mě vedla nahoru na pastvinu, jakože to asi někde ruplo a vyteklo bez jejího vědomí, protože nahoru jsem se hnal, jako kdyby mi hořel můj krásný a čistý a bělostně se skvoucí ohon. Služka z toho lehce nechápala, protože od té doby, co mi kovář ukradl podkovy, se cestou nahoru minimálně dvakrát zastavím, snažím se chodit skrz trní a radši bych si nechal chudinku nožičku vyšetřit takovými těmi ošklivými kleštěmi než muset šlápnout na kamínek.

     Dnes jsem se však nahoru řítil kameny-nekameny, možná i kdyby tam stál pštros a ukazoval mi takové ty své ošklivé a divné nohy, bych si ho vůbec nevšiml, protože strach, že si to služka třeba rozmyslí a odvleče mě zpátky do stáje…

     Děsivá představa.

     Nicméně fakta týkající se mého dnešního nekulhání bych si rád nechal pro sebe, aby tato důležitá data nebyla zneužita v můj neprospěch. Bohatě stačí, že pod sedlo musí chodit Amík a to jakože denně, což se borcům nedělá.

     Služka by se nad tím vším měla důkladně zamyslet, místo aby mi z chudinky nožičky vyráběla smrdutosti.

     Váš chudáček koníček

 P1000638P1000641
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: