pátek 6. února 2015

     Sláva!
     Třetí mrkev doručena.

     Nepopsatelná úleva!

     A to i přes fakt, že dnes jsme pod sedlo museli, protože přišla veškerá drobotina, a když jsme v této sestavě zamířili do města, lámali si kolemjdoucí chodci hlavu, koho že to vlastně ta služka venčí – jestli dětičky anebo koníčky.

     A vezmete-li v potaz fakt, že nic z výše vyjmenovaného ji neposlouchá, se vlastně nabízí otázka, jestli spíš kolektiv naopak nevenčil služku.

     Důležité však je, že dnes nikde nic Finy nežralo, a to i když foukal silný vítr, takový ten, kterému služka říká „pocitový“ (kdy za slůvkem „pocitový“ přichází na řadu ještě jeden termín, ale ten není v Deníčku slušného chudáčka koníčka publikovatelný). V praxi to vypadá tak, že na sluníčku je vám vedro, že byste nejraději svlékli kompletní zimní kožich, ale jakmile sejdete do stínu, stojí vám chlupy v pozoru a od nozder jde pára.

     Což je přesně ta chvíle, kdy vám u nosu zamrzne tekoucí nudle, a blbá služka z toho má Vánoce minimálně půl roku.

     Na vycházku jsem vyfasoval botičky, protože terén je už tak promrzlý, že se nikde pořádně chodit nedá, ale jak si služka myslela, že u loděnice aspoň trošku zaklušeme, tak z toho nic nebylo, protože mě pro změnu pobolívá pravé zadní kopyto.

     Chápete: už dlouho jsem neměl absces, nejvyšší čas to začít řešit.

     Služka sice vyhrožuje, že mě zavře do stáje a udělá mi zapařováky preventivně na všech čtyřech, aby byl už úplně od všeho klid, ale všichni víme, že pěkně kecá, protože aby ráno nemusela zmrzlé bobky z podlahy odsekávat krumpáčem, musela by mi nastlat POŘÁDNĚ, tedy minimálně půl metru slámy. A to ona neudělá, protože bych tu krásnou slámu do rána co?

     Kompletně pokadil a rozšlapal.

     Je prima vědět, že to máte takhle precizně ošéfované, vlastně se vám nemůže nic stát.

     Akorát borec Amík koncepci dnešní procházky kazil, protože vůbec, ale vůbec neprudil. A přece není přípustné, abychom byli hodní a šikovní kluci oba, to je jasná cesta do pekel.

     Budu mu muset domluvit.

     Váš chudáček koníček

P1000789 P1000780 P1000783
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: