pátek 13. února 2015

     My koníci pověrčiví nejsme, protože pro nás je černá kočka a pátek třináctého naprosto stejný element, jako kočka bílá a neděle dvacátého osmého.
     Kočky Finy občas žerou, dny v týdnu naštěstí nikoliv, víc k tomuto tématu netřeba dodávat.
     Ale na druhou stranu, my jsme koníci, nikoliv lidé, a já bych na místě lidí pátek třináctého rozhodně nepodceňoval! 

      Minimálně co se týče ježdění na koních či jiné podobné činnosti, na to bych si v tento den dával extra bacha a vůbec bych na sedlo nesahal. Jenomže moje služka je bohužel úplně nezodpovědná a konstelace hraničící s černou magií bohorovně ignoruje.

     Ale ono se jí to jednou vymstí!

     Bohužel dnes jí její lehkovážnost prošla, pod sedlo jsme museli oba dva. V docela silné sestavě jsme zamířili k loděnici, a dneska se klusalo zase o chlup déle než posledně, což nezračí nic dobrého v náš prospěch. A přitom počasí se snaží, jeho bojkot služčiných terénních a jízdárenských aktivit nelze opomíjet, jenomže když máte služku posedlou, je odboj extrémně náročný.

     Ale tak přežili jsme všichni.

     Ve stáji jsme museli vstřebat obligátní přednášku na téma „ničení věcí“, protože služka když Amíkovi zašívá deku, neumí u toho držet hubu, zatímco během opravy pásky na ohradě, která sebe roztrhala sama!, nepadlo na adresu pásky ani jedno kritické slovo.

      A to není vůči nám ani trošku fér!

     Váš chudáček koníček 

P1000883
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: