neděle 15. února 2015

     Přestěhovali jsme v noci žrací bednu, až k vodě.
     Tu velkou, jak se do ní krásně vejde celý balík sena.
     Slušný výkon, ne?

     A přestěhovali jsme ji tak precizně, že služka není s to pochopit, JAK se nám to povedlo.

     Což my jí samozřejmě nehodláme prozradit, protože výrobní tajemství tohoto charakteru se služkám nesmějí prozrazovat ze zásady! Zaprvé by naši bezbřehou kreativitu patřičně nedocenila a zadruhé by zcela určitě začala vymýšlet, jak nás v rozvoji osobnosti a manuální zručnosti zbrzdit. A to je nežádoucí!

     Majitelka Amíka na nás žalovala až odpoledne, když služka přifuněla navážet vodu a nakrmit nás. Hrálo nám štěstí do karet, protože s sebou měla Frosta, který pospíchal opravovat autobus, takže místo aby hned započala vyšetřování a ohledávání stop na místě činu, se musela věnovat vykoulení balíku, protože právě kvůli němu Frosta nahoru povolala. Vynadáno za rozbitou žrací bednu jsme sice dostali, ale jen sporadicky, a co hlavně, odnesl to hlavně Amík, protože to on musel se služkou dolů do stáje a její trapnou přednášku o bezpečnosti a ochraně zdraví si tudíž vyslechl v nesestříhané verzi.

     Já jsem nahoře půl hodiny řval, protože jsem se cítil sám a opuštěn, ale míra mé frustrace nebyla zdaleka tak zdrcující jako ta, která nastala, když pak služka s borcem Amíkem a nákladem vody dorazili. Protože zatímco Amík večeři dostal hned ve stáji, s pitomou výmluvou, že to aspoň služka nebude muset tahat nahoru vlastním pohonem a že stejně mezitím musí napustit vodu, já večer nedostal NIC. Chápete… Nic! Že prý jsem stejně dnes prd dělal, a že se mi prd stane a že aspoň nebudu mít roupy.

     A tohle mám za svou dobrotu!

     Tohle mám za svou benevolenci a toleranci vůči lidskému druhu!

P1000895

     Nejhorší bylo, že jsem celé ty dvě hodiny jako ta bílá trubka čekal u žlabu, zatímco co si její milost služka bouchala hřebíky do žrací bedny a pak přebírala zbytky předešlého balíku, který jsme během noční akce povalili, rozšlapali a pokadili. Trčel jsem tam, vysílal jsem velmi působivé pohledy, a odezva žádná. Ale šahat pak na mě a hledat případné důkazy týkající se přemístění žrací bedny, to naopak ano, na to ji užije, tyranku.

     Ať se mi okamžitě ozve právník!

     Váš chudáček koníček

P1000897
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

bravo!

16.02.2015 16:48:2416.02.2015 16:48:24 VasilVasil ---.eurosignal.cz

Jste sikovni Finecku, jen tak dal! Tento vikend byl ke skodeni priznivy, ja v sobotu v noci proskocil ohradou na dvou mistech a polamal pet tycek, nase sluzka spackovala a ja se hihnal do kopyta. Je to desna sranda kdyz se muzou pominout vzteky.