středa 18. února 2015

     Něco je špatně.
     Tedy vlastně skoro všechno je špatně.
     Služčiny hovězí nápady nabírají na intenzitě a dnešek tomu byl jasným důkazem.

     Po tolika dnech volna jsme měli veselo od samého rána, protože pondělní procházka po městě se za práci de facto považovat nedá, a tak jsme zkoušeli posunovat nádrže s vodou, když už nám služka žrací ohrádku přikotvila. A myslím, že základní taktiku již máme osvojenou, zbývá jen vypilovat detaily.

     Pod sedlo jsme bohužel museli, ale naštěstí oba, z čehož se mi nemálo ulevilo.

     Akorát že hned u stáje si na mě sedla služka, a to nevěstilo nic dobrého už z principu. Většinou přes město jezdívají děti a se služkou se mění, až když dorazíme ke koupališti, což je pěkných pár kilometrů pohody a klidu. A snadno si zvyknete, že přes město se chodí v režimu „vyp“: načež na vás z ničeho nic a bez varování sedne služka, naprosto ignorující vaši osvědčenou a zaběhnutou strategii „spí už hračky, spí už celý svět“, a hned za mostem začne prudit s uvolňováním a tak.

     Vyvíjel jsem intenzivní snahu se tomu všemu diplomaticky vyhnout, od taktiky „já nerozumět jazyku tvého kmene“, až po ne zrovna podařený pokus projít živým plotem a služku zanechat v něm, když už ten telefonát vzít MUSELA, jak se sama hájila. Úspěšný jsem bohužel spíš nebyl, než byl.

     A že všude všechno žralo Finy?
     Za to já fakticky nemůžu!

     Váš chudáček koníček

P1000908x1P1000908x2
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: