středa 25. února 2015

     Borec Amík dnes zaválel.

     Po mnoha měsících předvedl estrádní show „mně se asi nechce jít pracovat“, spočívající v improvizovaném jakože utíkaní před dětmi, obohaceném pohybovými kreacemi, během nichž se část jeho bytosti (především ta zadní) ocitala nahoře ve vzduchu častěji, než je obvyklé.

     Bohužel služka nemá pro hry pochopení! Služka je suchar, takže služka mě a děti vyšoupla ven, před ohradu, borce Amíka párkrát odehnala, a že prý když chce běhat, tak ať si tam klidně běhá. A zatímco se chudák borec snažil dostat ke mně, stavěla se mu do cesty, a teď ať mi někdo moudrý vysvětlí smysl toho všeho. Tak buď sakra chtějí, abychom šli dolů, anebo to sakra nechtějí, ale pak ať po nás nestartují s ohlávkami v rukách!

     Borec Amík to nakonec zapíchnul pod mou třešní, když ke vchodu nesměl, a služka jej posléze přivolala a jako lákadlo použila mou snídani. Samozřejmě rád poskytnu borci Amíkovi můj majetek, i když zrovna v případě žrádla z toho odvařený nejsem, akorát že služka nakonec Amíkovi nedala nic, a to od ní bylo už dost nechutné. Jen mu nasadila ohlávku, řekla mu, že je hnědej šulin a pochválila ho.

     Chápete?

     Já jsem posléze absolvoval obligátní zaklusání na asfaltu, tradičně zakončené hlášením „napichuje, klusat nebude“ a opět jsem se hrdě zhostil funkce doprovodného elementu. Byl jsem nesmírně hodný a vzorný a ani jednou jsem se nenechal vytrhnout z klidu, co se týče bubáků.

     Amík musel pracovat, protože v jeho případě se služka netajila s požadavkem „když máš roupy, můžeš si je krásně vybít“, takže po Adélce si na něho sedla Péťa a pak už naštěstí zalezlo sluníčko. Což bylo naše jediné štěstí, protože služce se udělala zima a mohli jsme jít domů.

     A zase jenom jedna mrkev. To není fér!

     Váš chudáček koníček

P1000969 P1000973 P1000975
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

jen tak dal

01.03.2015 0:41:5701.03.2015 0:41:57 VasilVasil ---.eurosignal.cz

Dobre si Finecku drzis ten absces. Ja byt tebou, otlacim si ve vybehu jeste nejake kopyto, abys to do mel do zasoby na leto, chapes. Amik je borec, tedka v predjari je treba hodne vyhazovat. Ze zdravim a s mocnym ihaha