pátek 27. února 2015

     Služčino „JÁ DNESKA SPĚCHÁM“ nás opravdu za srdce nechytlo.

     A také proč by mělo?
     To je snad její problém, ne?

     Faktem je, že se tím pádem naprosto nabízelo její plány okořenit, třeba veselou honičkou s borcem Amíkem, kterému radost ze středečního extempore vydržela docela dlouho. Jenomže služka nemá pochopení ani pro výzvu, a nahnala nás do spárů dětí s jabkem v ruce, a jistě chápete, jak takové jabko může změnit koloběh událostí celého vesmíru.

     Prostě borec Amík vyměknul, do ohlávky vešel sám, honička se nekonala a já bych tomu vůbec neříkal metoda pozitivní motivace, protože nešlo o nic jiného než o trapný a ještě víc trapný úplatek!

     Ze kterého jsem já měl příslovečné prd, abych byl plně konkrétní. Asi také začnu dělat veselá představení, abych se vůbec kdy nějakého úplatku dočkal, protože nějaké trapné služčino HOOODNEJ mě fakt nerajcuje.

     A pod sedlo jsem musel, i když opět a znovu jen jako doprovodné vozidlo. Ale i doprovodné vozidlo udržuje pohotovostní režim, a tak když borec Amík na lonži usoudil, že klusat s dítětem je vopruz a že Terka určitě touží po pořádném odvazu, nacválal, a když nacválal Amík, tak je snad naprosto logické, že jsem musel začít cválat i já. Akorát že já na lonži nebyl, já si to krokem štrádoval na břehu řeky, a když jsem nic netušící Anetce odskočil a hurá dopředu, byla z toho nakonec docela pěkná příhoda, protože než si Anetka posbírala otěže a zpacifikovala mě, ocitla se na opačném konci louky, a služka když pak cvičně hodila okem po mně, tak já už tam nebyl, protože jsem byl naprosto jinde.

     Akorát Anetka to vůbec neměla prásknout, co se stalo, protože přesuny v čase a prostoru jsou specialitou chudáčků koníčků, a služka můj útěk vůbec nezaregistrovala, vynadáno za veselou vložku dostal akorát borec Amík.

     Nicméně nejlepší na tom všem bylo, že služka pospíchala, aby mohla odjet, a tudíž nám musela vydat všechnu zbývající mrkev, aby do neděle nezplesnivěla. A dostat víc mrkve než obvykle, když máte černou tečku za chování, to je nejvíc z nejvíc!

     Váš chudáček koníček

P1010007 P1010004 P1010005
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: