úterý 3. března 2015

     Příšerný den.

     Ani sluníčko míru mé frustrace nevylepšilo, a že jím dnes počasí nešetřilo, přestože teploty jsou stále proklatě nízko, zřejmě kvůli služce, která je celou zimu nadržená sít trávu a pořád ještě nemůže.

     Služku jsme dneska koutkem oka nezahlédli, což je jenom dobře, protože ona je jednotkou práce a my práci neradi. Horší bylo, že místo ní nepřišla majitelka Amíka, nýbrž Iva, a Iva má podobné manýry, protože mi ukradla borce Amíka.

     A jakože na dost dlouho, a to není fér!

     Jako že mi přinesla večeři a snídani na druhý den, ji fakt neomlouvá a ani neopravňuje k tomu, aby mě nahoře nechala v pozici sám a opuštěn tak DLOUHO, a k dovršení všeho šla s borcem Amíkem cválat. Chápete… On cválat smí, zatímco já ne, a to není fér! A jak jsem nahoře umíral steskem a žalem a bezbřehým zoufalstvím a beznadějí, tak služka zrovna vezla auto do servisu a přímo na té silnici dole u opravny mě slyšela a děsně se mi smála.

     Je blbá, až to bolí!

     Stáj je plná dobrot od včerejší exkurze, neboť paní vychovatelka prokázala naprosto fenomenální znalosti potřeb koníků a rovněž i excelentně ukázkový příklad, JAK se chodí na návštěvu ke koníkům. Dětičky byly dobrotami všeho druhu doslova obsypané, a tudíž mi má bílá hlava nebere, proč služka okamžitě nepopadla aspoň kilo rohlíků a všechnu mrkev a nepospíchala nahoru ukonejšit mou bílou duši!

     Ale ne, ona se mi směje, a ještě k tomu veřejně.

     Má cenu psát, že mám fakt těžký život?

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:

Appreciating the time and energy you put into your blog and in depth information you provide. It's good to come across a blog every once in a while that isn't the same unwanted rehashed information. Excellent read! I've saved your site and I'm adding your RSS feeds to my Google account.