čtvrtek 5. března 2015

     Jakožto místní mediální hvězdě se mi přestávají móresy zdejší komunity zamlouvat.

     Samozřejmě jsem plně ztotožněn a obeznámen se skutečností, že pozice celebrity vyžaduje dodržování určitých společenských norem, ale jak říkávají lidé, nic se nemá přehánět!

     Nic proti dotěrným fotografům, jsem žádaný objekt a vím to sobě, ale přestávají se mi líbit okolnosti s tím spojené. Všichni dobře víme, jak náročné je pózovat a vypadat u toho za každé situace dobře, a tím spíš by dvounozí měli projevit trošku taktu a pochopení a nezneužívat možnosti tohoto kalibru!

     Takže důrazně žádám, aby bylo uvedeno do provozu nařízení přesně specifikující, jak dlouhou dobu smějí dvounozí chudáčky koníčky fotografovat či jinak dokumentovat během jednoho kalendářního dne, a to samé se týká i video záznamů.

P1010064

     Šašky tady nikomu dělat nebudeme! Notabene zadarmo, takže tímto důrazné žádám právníka, aby přesně vypracoval honoráře, protože mrkve není nikdy dost.

     Ale tak aspoň že jsme dnes nemuseli pod sedlo, což se počítá.

     Váš chudáček koníček

P1010069  P1010065
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:

You're so interesting! I don't think I have read anything like this before. So wonderful to discover somebody with some unique thoughts on this subject matter. Seriously.. thank you for starting this up. This website is one thing that is needed on the internet, someone with a bit of originality!

Keep working ,impressive job!