pátek 6. března 2015

     Jaro vzalo roha.

     Sice dnes ráno nesněžilo, výjimečně, ale ani sluníčko se neráčilo vystrčit rypák, takže zima jako v ruském filmu, a my všechno to držkování služky museli poslouchat celé boží odpoledne.

     Koho sakra zajímá, že ji zebou nohy, ruce, nos a všechno? Nebo ještě lépe, existuje vlastně vůbec den, kdy jí není zima?

     Ale ven jsme šli všichni. Samozřejmě se konala obligátní přehlídka „klušeme na asfaltu“, kdy jsem naprosto v klidu klusal vedle po trávě, zatímco služka poskakovala nahoře na velící věži a prskala „na asfalt, takhle je prd vidět!“, aby to vzápětí přehodnotila „anebo ne, je to vidět, není to čisté“. A jestli služka věřila v zázrak nebo tak něco, to je její problém.

     Podkovy mě nejspíš neminou, ale dobrá zpráva je, že předpovědi počasí vyhrožují zimou, což mi zajišťuje bosá kopyta a klid, co se týče vážnější práce. Jako zaklusat jsem musel, na louce, a protože to nebyla žádná sláva a kroutil jsem se jako had, služka mě vzápětí poslala mimo svůj trapný dosah a měli jsme s Anetkou veget.

     Borec Amík musel makat, pracovali s Áďou na přechodech na velkém kruhu, a bylo to celé naprosto nechutné, protože nezlobil ani trošku a choval se naopak velmi korektně a vstřícně, místo pokusů o dokonalou sabotáž. Nevím, čeho přesně chce borec Amík dosáhnout, možná jde o cílenou kamufláž nebo jiný druh skrytého odboje, ale takhle navenek to opravdu nepůsobí dobře, borec tím naprosto ztrácí vizáž borce.

     Prostě všechno je špatně.

     Váš chudáček koníček

P1010085
P1010079 P1010077 P1010089(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:

Magnificent beat ! I wish to apprentice even as you amend your site, how could i subscribe for a blog web site? The account helped me a acceptable deal. I were a little bit acquainted of this your broadcast offered bright transparent concept

Ultimately, a dilemma that I'm passionate about. I have looked for data of this caliber for the previous various hours. Your internet site is greatly appreciated.

Ultimately, a dilemma that I'm passionate about. I have looked for data of this caliber for the previous various hours. Your internet site is greatly appreciated.