středa 11. března 2015

     Dnes nejhodnější koník ve vesmíru.
     Já!

     Služce jsem pospíchal naproti rychleji než obvykle a cestou dolů do stáje jsem zdržoval fakt sporadicky, jestli jsem se zastavil – jakože dál nejdu – pětkrát, bylo to hodně. Podtrženo sečteno - podprůměr.

     Prostě snaha, která by se měla ocenit!
     A která samozřejmě náležitě oceněna nebyla.

     A přitom jsem se slušně choval i pod sedlem, protože jsem nechodil nikam, kam jsem neměl, a žral jsem jenom trošku, když se zrovna služka nedívala. Seděla na mně Péťa, takže jsem projevil možná až zbytečně velkou dávku benevolence a tolerance, notabene když mým jediným úkolem bylo chodit a nic jiného nedělat, když ještě nemám ty podkovy. Prostě úplně nejhodnější bílý koník ze všech bílých koníků!

      Na rozdíl od borce Amíka, protože ten dnes konečně dokázal, že nevyměkl, a tak když z něho seskočila ostřílená Áďa a v sedle ji vystřídala Péťa, usoudil, že dnes už té práce bylo dost. A že prostě pod začátečníkem makat nebude a tečka, a jelikož služka ve stáji zapomněla lonž, bylo přesvědčování borce Amíka ke klusu velmi humorné, protože on naprosto přesně věděl, v jaké vzdálenosti je služka nebezpečná.

     Nakonec se s Péťou dohodli na jistém kompromisu, za vydatné pomoci služky, která sáhla do krtince a naznačila Amíkovi útok hlínou, ale jsem si jist, že režie patřila především borci, a tak to má být.

     Ale tedy jako ohodnocení našeho vysilujícího výkonu pod sedlem, jakože v rámci večeře, to tedy nic moc. No spíš nic než moc, protože dnes ze služky vůbec žádná mrkev nevypadla!

     Chápete to ponížení?

     Váš chudáček koníček

P1010152 P1010147
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:

Dead written subject material, Really enjoyed studying.

Right now it looks like WordPress is the top blogging platform available right now. from what I've read Is that what you're using on your blog?