úterý 17. března 2015

     Borec Amík znovu na jedničkové scéně.

     Borec Amík totiž na to jde filosoficky a uvědoměle a hlavně systémově. Nechává dvounohé ukolébávat, aby vzápětí udeřil nečekaně a zpříma. Bohužel pro něho má v cestě jednu a tu samou překážkou, kterou je jak jinak než moje služka.

     Moje služka by se totiž měla přestat vrtat do cizích věcí! Bohatě stačí, jak život otravuje mně.

     Takže abych to shrnul: borec Amík na pastvině předvedl ukázkovou stranovou práci, když se mu Péťa snažila nasadit ohlávku, a jeho naprosto nejvíc kreativní manévr nebyl oceněn, protože se do toho vložila služka a celé to úchvatné cirkusové představení naprosto zkazila. A že jestli prý nepřestaneme vymýšlet podrazy na děti, že si to s námi vyřídí ona sama a tečka.

     Je blbá.

     Ale bohužel to asi myslí vážně, protože se jí už minulý týden naprosto náhodně podařilo zmerčit mě, když jsem Terce vyhrožoval, že jestli se mě tím kartáčem dotkne, že ji asi sežeru a začnu od hlavy, a to jsem asi neměl. A to bylo první kolo, na které se mi podařilo dnes navázat, akorát že ne moc šťastně, protože jak teď býváme od bláta, služka pomáhala Terce na mé druhé straně, a já si to nějak neuvědomil, když jsem po kontaktu s mojí chudinkou nožičkou předvedl, jak bleskově lze dvounožcovi dupnout na jeho nohu.

     Ale tak služka nosí policejní kanady, tudíž to nemohla cítit, a tak nechápu všechen ten humbuk kolem toho a vyhrožování, co všechno mi udělá a zaživa (a že to fakt nic hezkého nebylo).

     A venku jsme si s Amíkem vyměnili pozice, proti minule. V plánu byla vycházka, hezky poklidně, protože borec Amík měl v minulých dnech napilno, a jestli si služka myslela, že je unaven a půjde v klidu a míru a pokoji, tak se šeredně spletla. A zatímco já se táhnul jako příslovečný nudel z nosu, Amík to hrnul jako tank a byla to švanda.

     Ale nikdo nebyl ani zraněn, ani zabit. Což samozřejmě nic nemění na faktu, že máme těžký život!

     Váš chudáček koníček

P1020103
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:

I value the post.Thanks Again. Awesome.