čtvrtek 19. března 2015

     Volno je úplně nejvíc nej.
     Notabene když se počasí tváří jarně a nekápne z toho žádná práce!

     Hezky to služka naplánovala, že se nikam dnes nemuselo. Jakože ani pro vodu, protože tu sesbírala během týdne do zásoby, takže jsme byli ušetřeni zničujícímu přesunu do stáje a zpět. A víte jak: půl kilometru stresu a duševního vypětí je půl kilometrů stresu a duševního vypětí, takže každé ušetření tohoto charakteru je pro společnost přínosné.

     Hlavně pro mě, protože já chodím naprázdno a je to tudíž zbytečná cesta. A to nemluvím o služce, která z každého přesunu mého já po té kamenité štrece dostává osypky. Že prý i ten šnek by dolů slezl rychleji, jenomže ona si blbka neuvědomuje, že šnek leze po břiše a kameny si sjíždí plošně, takže do toho nemusí šlapat chodidly!

     Zbytečně ten problém nafukuje (služka, nikoliv šnek). Respektive zbytečně z toho dělá problém! Na a co? Tak se holt dole musí na mě počkat, no. Na to se neumírá. A jestli jí to vadí z časového hlediska, tak ať pro nás chodí o půl hodiny dříve a vyjde to přesně na čas.

     A jako tedy takhle nás odbýt s večeří, to se mi také úplně nelíbilo. Prostě toho bylo málo! A kecy, že když nemakáme, že nám tohle stačí, neberu, takže jsem demonstrativně čekal u žlabu. A čekal jsem a čekal a nejspíš bych tam čekal věčně, protože s ní to ani nehnulo. Doplnila vodu, nanosila seno do bedny, uklidila bobky, připravila seno na druhý den a nic. Nezájem!

     Musím zaúkolovat právníka, jestli by se z tohohle nedalo něco vytlouct. Minimálně přestupek s tučnou pokutou, protože mrkve není dost!

     Váš chudáček koníček

P1020123 P1020124 P1020125
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:

Some really quality content on this website , saved to fav.

Good day! I know this is kind of off topic but I was wondering if you knew where I could find a captcha plugin for my comment form? I'm using the same blog platform as yours and I'm having problems finding one? Thanks a lot!