pátek 20. března 2015

     Poštvala na nás kováře.
     A přesně jejím stylem: přilítla nahoru a honem, honem, rychle dolů, boří se svět!

     Jestli si myslela, že se z ní všichni poděláme, nebo co…

     A dolů jsem se tentokrát vlekl extra pomalu, takže mi její milost služka vyhrožovala nejen rychlou smrtí, ale i návštěvou doktora, což bych asi měl přehodnotit, protože výhružky tohoto charakteru ona převádí do skutečnosti velmi ráda, na rozdíl od té předešlé. A ono opravdu není od věci být na pozoru, protože doktorové se na chudinky nožičky nejen rádi dívají, ale dokonce na ně i sahají.

     Kovář dorazil včas, takže než z našich končetin služka očesala bláto, tak už parkoval na dvoře, a nad stavem mých kopyt pronesl pouze „no nazdar“. Jako kdybych já za to mohl!

     Ale byl jsem hodný kluk. Byl jsem tak strašně hodný kluk, že jsem sám sebe vyděsil, jak strašně jsem byl ultra hodný. Přitom jsem si vědom faktu, že nic se nemá přehánět! Navíc jsem měl tolik možností být kreativní, protože majitelka Amíka neměla čas, neboť se někam chystala. A tak si se vším služka musela poradit sama, takže mě uvázala u dveří stáje opravdu jen sporadicky. A kdybych chtěl odejít, odejdu bez většího násilí, hlavně proto, že Amík na mě ze stáje neustále volal, jestli venku opravdu jsem.

     Ale já neodešel. Kování proběhlo v pořádku, protest jsem vznesl pouze u té přední chudinky nožičky, jak na ní mám tu zlomenou bodcovou kost, ale služka se mě zastala. Její jediné štěstí, protože jinak bych opravdu odešel.

     Mezitím přiběhla Áčka, kterým skončila škola, a tak už měla služka pomocníky, když upravovali kopyta borci Amíkovi. I borec dnes prokázal neúměrný příděl benevolence, je to fakt pašák. Akorát že on pak musel pod sedlo, na jízdárnu, a letos poprvé jsme od služky slyšeli, že jaro už je asi fakt tady, protože jí bylo vedro, v té super termo zimní bundě.

     Ale jestli si trubka myslí, že kvůli jejímu emotivnímu výlevu začnu línat, tak to se šeredně plete. Do června času dost!

     Váš chudáček koníček

P1020125 WP_20150320_003P1020125 WP_20150320_006
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

the makers of viagra sued by plantiffs

Someone necessarily help to make seriously articles I'd state. This is the very first time I frequented your website page and up to now? I surprised with the research you made to create this particular publish extraordinary. Fantastic process!

odpovědětodpovědět Gravatar

the makers of via_gra sued by plantiffs

Someone necessarily help to make seriously articles I'd state. This is the very first time I frequented your website page and up to now? I surprised with the research you made to create this particular publish extraordinary. Fantastic process!

When choosing the colours for you office, there are a few basic points to consider.