sobota 21. března 2015

Hlášení č.1:

Ahoj, ráno vše OK:)
Holky obešly i ohradu, vše stojí. Finův prázdný kýbl, ve kterém měl snídani, jsem nechala nahoře. Udělali jsme seno i bobky, vynesli jsme všechny kanystry, měli tam ráno prázdno.

Šla i Péťa, takže jsme šli všichni.

Hlášení č.2:

Ahoj, dnes to bylo fakt super!
Trénovali jsme přechody.
Iva a Anetka byly písmenka, a u nich jsem musela úplně přesně buď nacválat nebo naklusat nebo přejít do kroku. A byla bych moc ráda, kdybychom to začali trénovat, akorát nemáme obdélník, ten bychom museli vyrobit. Plus písmenka, ale ty máme :-)

Hlášení č.3:

Ahoj, než na to zapomenu, podávám dnešní hlášení. Holky svedly oba dva, Fina jsme zavřeli do Amíkova boxu a dali mu večeři, a šli jsme jezdit. Byli jsme na jízdárně a Aďa makala na přesných přechodech s Amíkem. Dali mu véču, nechali ho ve stáji chvilku dáchnout a vyvezli vodu nahoru. Fin dělal bordel po cestě nahoru, protože tam byly krávy, takže tahal Anetku a cpal se Amíkovi do zadku, tak ho musela zpacifikovat a byl klid. Nahoře jsme je pustili a inteligentně šel Fin žrát seno, co bylo vytrousené po pastvině (ty cestičky ze sena, co tam jsou) a to jest vše z dnešního dne, pokusím se dodat info i zítra. :-)
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: