neděle 22. března 2015

Nedělní hlášení:

Dneska s Áďou jdeme pro kluky a Fina tam vidím, jak leží, tak jsem šla k němu. Čekala jsem, že se zvedne a ono nic, tak jsem ho pohladila, ale on zase nic, tak jsem ho tam hladila, tulila a on pořád nic :D

Tak říkám – to je divný, to by se jinak zvedl, když na něj šahám… Tak jsem si řekla - ono ho asi něco bolí a nechtěla jsem ho zvedat… Ale Áďa říká – Anet, zvedni ho - a já jsem jí ani nestihla odpovědět a ona ho už zvedala. No tak jsme udělali pár kroků a mně se zdálo, že nemůže pokrčit levou přední nohu a Áďa hned – Anet! On to má snad zlomený! - a tak jsem mu ty nohy osahala, ale nikde nic nehřálo… Ale bála jsem se popojít, ať se nic nestane ještě hůř, no ale nakonec jsme popošli.

No a on stál prostě jenom křivě, nic bílému koníkovi nebylo :-)

Ale Amík pak nechtěl nechat se chytit, vůbec, musela tam přijít Iva. A to jsme zkusily s Áďou, že Fin půjde do vchodu, že Fin půjde před Amíkem… Ale Amík, že prostě ne, pokaždé utekl a házel kozly. I na kýbl jsme to zkoušeli, i trávu jsem utrhla, ale nic. Chvilku se nenechal chytit ani od Ivy, ale potom nakonec přišel a chytla ho :-)

P1020130x2 P1020130x1
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: