pondělí 23. března 2015

     Zrada.
     Jak jako, že když už mám podkovy, že budu makat?
     Co je tohle za nesmyslný argument?

     Protože já si ty podkovy nevymyslel, aby bylo jasno! Protože jestli někomu vadilo, že mi to z pastviny do stáje trvá půl hodiny čistého času a ze stáje na pastvinu pětadvacet minut, tak já to rozhodně nebyl!

     Nehledě na skutečnost, že když teď můžu bez mrknutí oka pospíchat po kamenech a hrnu se tudíž nahoru na pastvinu jako tank, nezávisle na faktu, kdo za mnou vlaje na vodítku, tak místo pochvaly sklízím zase jenom kárání. Samozřejmě na mě všichni žalovali, co se týče soboty, a služka že prý si počká, až mě povede ona a že pak si vysvětlíme, jak že se to vlastně na vodítku chodí.

     Prostě jí není nic dobré. Když se šinu pomalu, je to špatně. Když se řítím, je to zase špatně. Čert aby se v lidech vyznal!

     A i na jízdárnu jsem musel, spolu s Amíkem. Borec Amík měl dnes volnější režim, protože makal celé tři dny, a já jsem dokonce musel na lonž, na chvilku, kvůli začátečníkovi. A služka ze mě byla naprosto nadšená, jak se chovám vzorně a chodím pěkně, a to si nejsem úplně jistý, jestli jsem udělal dobře, protože tohle se určitě obrátí proti mně.

     Aspoň že na chudinku nožičku čuměla zdlouha jen Amíkovi a mě z téhle příšerné zvyklosti vynechala.

     Váš chudáček koníček

P1020141 P1020132 P1020136 P1020138
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:

If you are going for best contents like myself, simply go to see this site all