úterý 24. března 2015

     Je fajn mít parťáka, který o víkendu dřel, protože jedině díky němu vyfasujete volnější režim i vy.

     Služka se pochlapila, a že prý když borec Amík byl na jízdárně čtyři dny za sebou, že není etické na ni jít popáté. Osobně bych se přikláněl k tomu, že úplně nejvíc etické by bylo na jízdárnu nejít už nikdy, ale vzhledem k mizivému procentu dobrých skutků ze strany lidí zůstávám skromný. A obezřetný, samozřejmě!

     I dnes jsem byl, ale jen v malé míře, protože na mně seděla Terka, a kdybych cokoliv akutního vymyslel s ní, služka by okamžitě seskočila z Amíka a šla by si to se mnou vyřídit takříkajíc z oka do huby. Ne, že bych se jí bál, protože služky bílé koníky nežerou, páč by si pak musely koupit nového, ale víte jak – nikdy dopředu nevíte, co se stane.

     Prostě hodný kluk, radši i dneska.

     Vycházku jsme oba přežili, i když borec to měl trošku horší, protože služka ho zkoušela prudit, neboť Amík v půlce trasy zdravě usoudil, že je potřeba přeřadit na vyšší level a notně zrychlil. Ale přece za ním nebudu hnát, když vidím, že přede mnou jde, i kdyby mezi námi byl kilometr, ale tohle se pro změnu nelíbilo služce a zase měla připomínky.

     Začíná být dost nesnesitelná!

     Váš chudáček koníček

P1020148
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:

I know this if off topic but I'm looking into starting my own blog and was curious what all is required to get set up? I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I'm not very web savvy so I'm not 100 positive. Any recommendations or advice would be greatly appreciated. Thanks

betamethasone acetatena phos