čtvrtek 26. března 2015

     Jako nic proti služce, ale sedat by na mě fakt nemusela.
     Anebo aspoň ne na jízdárně, když už tedy tímhle chorobným nutkáním trpí.

     Copak nám doteď bez toho nebylo krásně?

     Zpočátku to bylo celkem fajn, protože jsem na její žádost předvedl klus na asfaltu a furt to není to ono, co by si ona představovala (i když ono je možná lepší nevědět, co všechno si vlastně ona představuje, protože to zcela určitě nebude nic pěkného). A že se prostě počká na chiropraktické vyšetření a v rámci toho zrentgenujeme i mou bodcovku, ale že chodit pod sedlem prostě budu a basta.

     Tak jsem tedy chodil, po jízdárně. Služka se nejdřív věnovala Amíkovi s Áďou, ale pak došlo i na mně, a abych i já zaklusal na kruhu. Tak jsem všem názorně předvedl, jak to nemá vypadat, protože to umím velmi dobře, akorát že poté na mně usedla služka a s ní už tak snadno vydrbat nešlo, protože má z loňska osvojenou velmi propracovanou metodiku potlačující můj jinak efektivní odboj.

     Ale bylo to jedna – jedna, protože ona na rozdíl ode mě nemá vůbec žádnou kondičku, a když jsme si tedy konečně navzájem vysvětlili, že GP drezura se dnes opravdu konat nebude, tak mě nechala být. Ale jako bylo to drama, ne že ne!

     Prostě mám těžký život.

     Váš chudáček koníček

 P1020156 P1020159 P1020166
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: