středa 1. dubna 2015

     Aprílové počasí.
     Se vším všudy!

     Vlastně hlavně díky němu máme volno, protože jakoukoliv formu pokusu vyrazit jezdit moje služka odpískala, a to nejen kvůli mé monstrózní nálevce na mé oblíbené levé zadní chudince nožičce. No nedivme se, po sobotních trysko-manévrech na pastvině, doplněných terénem změněným v bláto, a především po chození na nášlapkách, protože jakmile napadne pět čísel sněhu, jsem to já, kdo je podkovami sesbírá a to do podoby rozkošného ledového podpatku.

     Nebo ona si snad služka myslí, že začne jezdit? Jakože nějak smysluplněji? Tak to bych se na to podíval.

     S aprílovými žertíky vyrukovalo nejen počasí, ale děti. Áďa se pokusila služku napálit hlášením, že už jí asi táta nebude platit koně, na což služka reagovala nemálo pobaveným „že by apríl?“ – protože je úplně, ale úplně trapná. Kdyby totiž k něčemu byla anebo trpěla alespoň kouskem pochopení, zkusila by pokus ocenit, alespoň symbolicky. Nebo ono je snad kdovíjak těžké aspoň maličko předstírat, že napálená byla? To je tak strašný problém udělat dítěti radost?

     Asi jo.

     Koneckonců když nutkání udělat radost nefunguje ani u vlastního chudáčka koníčka, tak je stejně nepravděpodobný úspěch i u ostatních, to je také pravda.

     Ale tak aspoň že jsme nemuseli nic dělat, tedy kromě vyvezení vody. Ale jinak samozřejmě máme těžký život, na tom se nemění lautr nic!

     Váš chudáček koníček

  P1020207  P1020209
P1020208
 
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: