čtvrtek 2. dubna 2015

     Aprílové počasí pokračuje.

     Na dnešek se sice už žádné šprýmy nevztahovaly, ale přírodní živly si zvesela řádily dál, takže sníh, liják, kroupy, vítr, sluníčko. Občas i všechno dohromady, zřejmě když se jednotlivé elementy mezi sebou nemohly dohodnout.

     Pro nás výhoda. Služka hbitě využila faktu, že jsou prázdniny, takže pro nás po obědě vyslala Áčka, aby nás až do večeře ubytovala pod střechou stáje a mohli jsme v klidu a míru uschnout. Na služku se sice čekalo o hodinu déle, než jak původně avizovala, ale dorazila a spolu s ní i deka pro mě a hlavně balíček pamlsků, akorát že z těch jsme viděli příslovečné prd. Že prý až si je zasloužíme, což je ze strany dvounohých pravděpodobně nejkrajnější drzost celého letošního roku!

     Aspoň že Frost vyměknul a jeden kousek ke mně přihrál. Sice až poté, co jsem mu odmítl suchý rohlík, ale služka správně konstatovala, že pečiva jsme pravděpodobně přežraní, po půldenním pobytu ve stáji, takže mě ochutnávka neminula. Ale bylo to o příslovečný bílý chlup!

     Z nové deky jsem blahem neřval, protože kýbl mrkve by mě potěšil víc, ale na druhou stranu, jsme teď s borcem Amíkem barevnostně sladěni, což je prima, protože borec Amík je největší borec ve vesmíru a jakákoliv podobnost se cení.

     Po večeři jsme vyrazili na pastvinu, tentokrát bez Frostových, protože služka se snaží bojkotovat pokus chřipky dostat ji na lopatky. Ale my jsme hodní kluci, takže jsme se žádného deliktu nedopustili: my si totiž počkáme na služku!

     Váš chudáček koníček

P1020223 P1020224
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: