čtvrtek 9. dubna 2015

     Její milost služka dnes sama a osobně.

     Faktem je, že energií zrovna nesršela, o čemž jasně svědčila hned první věta, která kromě nepovolených výrazů obsahovala i několik typů výhrůžek, úzce souvisejících s domácím násilím.

     A my jsme s ní museli dolů, jakože oba dva, a to tak, že bez možností sejít si ke stáji ve vlastní režii a ryze dle vlastního uvážení. Tak jsme přeci koníkové, ne? To my máme čtyři chudinky nožičky, se kterými si musíme poradit za každé situace, tudíž mi opravdu má bílá hlava nebere, kde se ve služce vůbec líhne ta opovážlivost namítat cokoliv v souvislosti se sestupem.

     No tak chodíme ze strany na stranu. A co jako? Jestli služce vadí, že se jí během dvaceti metrů pětkrát zkříží vodítka, tak ať nás na ně vůbec nepřipíná, a bude mít klid! A ne, že nás bude celých těch 450 metrů komandovat a dožadovat se okamžitého napravení, vše v přívalu frází, co všechno nám udělá, jestli jí ještě jednou budeme každý tahat jiným směrem.

     Je blbá.

     Ale nažrat jsme dostali. Sice u toho měla milion připomínek, že si takový přepych nezasloužíme, ale na to jí kašle bílý koník. Pěkně zvysoka!

     Borec Amík poté vyfasoval náklad vody a hurá zpátky, kdy jsem se vzorně chopil funkce vedoucího a prchal jsem do kopce, jakoby mi hořel ocas, samozřejmě se služkou v závěsu. A kupodivu neměla připomínky, že prý dneska se jí to docela i hodí, protože byla na nohou celý den.

     Což jí nezapomenu příště aktivně připomenout!

     Váš chudáček koníček

P1020262x01P1020262x02
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: