úterý 1. února 2011

Jsem fakt chudák, mám na pleci bebí.
Tekla mi tam krev a Hanku nenapadlo nic jiného, než mi to zalít betadinou. Málem jsem umřel na selhání srdce!

A netřeba dodávat, jak chtivě můj tělesný defekt přijala služka, která chtěla postižené místo řešit a prosahávat a jinak týrat, akorát že přes chlupy je tam prd vidět. Tak doufám, že mi nehodlá bebí holit, protože to je další její trapně stupidní zlozvyk!

Ale oči mi ta stvůra zakapala, asi aby mě vyděsila k smrti ještě před ježděním. Přece je normální, že když sluníčko pere do sněhu, tak že oči tečou, což není důvod k mučení. I když nejhorší bylo, když se mi snažila ve stáji podívat se na moje plec bebí, protože to bolelo naprosto neskutečně. Nakonec na mě hodila termodeku, a během jakože zapínání hmatem bebíčko prozkoumala, a já jí tenhle naprosto trapný trik sežral i s navijákem.

A ven jsem musel, bohužel. A byl to mega vopruz, protože jak extrémně mrzne, tak už je tvrdo i pod sněhem, takže místo chůze cupitám a o nějaké rychlejší práci si služka může nechat jen zdát.

Myslíte, že přijala tento úděl a vrátila se se mnou do stáje? Ani omylem. Jak největší pitomec pod sluncem jsem musel chodit sem a tam, nejdřív vlnovky, pak obloučky, pak jakože k písmeni a od něho. A ohýbání, furt jenom ohýbání. Služka monitorovala stopy ve sněhu, jestli to někde nešidím, a že prý jsem šikovný kluk.

To je milé, ale proč musí šikovní kluci poté přejít na vedlejší louku a vyšlapat ve sněhu krasopisné AHOJ?

Je blbá. Ale to už vím dávno.

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: