sobota 19. února 2011

Je divná. Služka.

Dnes bylo ještě hnusněji než včera, ale stejně přišla, a jestli se nemýlím, tak už by trubka také raději jaro. Nejsem proti, za chvíli je tady březen.

Během dne jsme měli návštěvu. Tedy spíš Hanka, protože Sergej s Kačkou parkovali před bránou, k nám do Hobitína vůbec nešli. A protože Sergej používá moje trasy, měl jsem dnes den zvaný „žere Finy naprosto nejvíc“. To ty jeho stopy! Ty jeho obrovské tmavé stopy, které samy osobně naznačují útok, protože tam včera nebyly, ale to ještě bylo prd, protože co dva metry byla minimálně jedna nášlapka z kopyta. A jako nášlapky z kopyta, to je extrémní nebezpečí!

Služka první dvě louky, které chodíme na rozehřátí krokem, nechápala, čeho se tak šíleně bojím. Až když jsem před jednou nášlapkou uskočil a začal jsem fučet, se jí rozsvítilo, ale zároveň vyvstal problém, protože Sergejovy nášlapky byly na celé naší trase. A jako jít zrovna dnes se mnou mimo trasu znamenalo, že tuplem úplně všechno žere Finy, takže jsme měli veselou hodinu plnou kreativních způsobů, jak se obratně vyhnout nebo se přizabít o nášlapku. Hlavně ty smíchané s blátem, ty prostě žraly Finy už od pohledu.

Navíc služce byla zima, foukalo jí na hlavu i přes kuklu, a že jako cválat za Dvoreček dneska fakt ne. Takže jsme klusali a klusali a klusali, s několika pauzami, když si služka potřebovala z dutin vytáhnout kilometrového sopla. A když jsme byli u místa, kde se obvykle cválá, ale kde útočí už nejenom krkavci, ale i taková ta meliorační roura, vylekal jsem se preventivně kvůli ničemu, ale bylo mi to prd platné. Stejně mě vzala zpátky, cválal jsem fakticky jen kousek, a že prý mě nechá zacválat na druhé louce, abych měl prý cvalový úsek i na levou nohu.

Akorát že já znovu nacválal na pravou. Normálně by mě vzala zpátky a donutila by mě k opaku, ale asi jí fakt byla zima, protože řekla akorát „šmejde, za trest ti zakapu oči“ a nechala mě.

A oči mi nezakapala, protože je blbá.
A od Hanky jsem dostal pochvalu. Dokonce dvě!

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

pochvalu si zasloužil a všude ho vyhcval...

pochvalu si zasloužil a všude ho vyhcvaluju jak můžu, protže kdyby se nezachoval tak bezva a dělal "krávu" jako moji tak by mě čekal perný konec večera a ne vcelku poklidný přesun na svá noční místa