čtvrtek 17. března 2011

Tímto bych rád poděkoval počasímu (jak by se řeklo na Plzeňsku), protože pouze a jen díky němu se mi dnes utvrdila (ne)pracovní náplň dne. Jak by řekl filmový nadšenec, chcalo, chcalo a chcalo.

K faktu, že služka nedorazila, mimo jiné přispěl i výrobce mobilních telefonů Nokia, na jejichž adresu služka od samého rána pěla jednu nadávku za druhou, v marné snaze zkrotit mp3 přehrávač, kvůli kterému si daný mobil koupila.

Ale já to říkám pořád, že ona to dělá blbě: kdyby mu hned v začátku nabídla banán nebo tak něco, určitě by jí vstříc vyšel mnohem dřív. Místo toho se ho snažila zmanipulovat výhružkami, zabila tím téměř celý čas, který původně hodlala věnovat mně (což mi samozřejmě vůbec nevadí), a co jako nebylo od ní tuplem pěkné, byl výčet vulgarit na adresu Finů. A to se mi tedy jako opravdu nelíbí, protože žádným Finům se nadávat nebude a basta!

Abyste byli v obraze, úplně původně mi chtěla na stehna strojkem vystřihnout „NOKIA“, aby to jakože bylo vtipné. Jenže šířka strojku pět písmen neumožňovala, tak snížila počet na tři, tedy „FIN“, ale ani to nebylo reálně praktikovatelné.

Takže mám „F“, jakože formule (výklady služčiny manželky samozřejmě neberte vážně).

Každopádně dnes volno.
Jupí!

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: